avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 436 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare denumire pfi dupa casatorie. In luna August ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare denumire pfi dupa casatorie. In luna August mi-am schimbat ...

Schimbare denumire pfi dupa casatorie.
In luna August mi-am schimbat numele in urma casatoriei, nu am schimbat si denumirea pfi(Am citit ca trebuia in termen de 15 zile) O sa merg zilele acestea, dar ce se intampla ca a trecut atata timp si nu am schimbat denumirea?

Alte discuții în legătură

Pfi - schimbare nume dupa casatorie. ce am de facut? sassy3006 sassy3006 Buna ziua, In primul rand, mentionez ca sunt PFI, iar certificatul de inregistrare fiscala a fost eliberat de ANAF, Registrul Comertului nefiind deloc ... (vezi toată discuția)
Certificat de nastere copil nascut in anglia teodordunca teodordunca Buna ziua , Ma numesc Teodor si locuiesc in Londra.Impreuna cu sotia mea suntem cetateni romani cu domiciliul in Romania .In decembrie 2015 ne-am casatorit in ... (vezi toată discuția)
Inregistrare certificat de nastere copil uk CID21 CID21 Buna ziua recent ne-am lovit de o situatie teribil de complicata(din punctul de vedere al autoritatilor romane) mai exact prefectura unui judet unde urma sa ... (vezi toată discuția)