Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună! Am și eu o întrebare la care as ruga cu mult ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună! Am și eu o întrebare la care as ruga cu mult respect ...

Bună! Am și eu o întrebare la care as ruga cu mult respect dacă se poate să-mi răspundă cineva care este în măsura, de câteva luni tot aud în diferite cercuri de persoane precum casa de asigurări București Ilfov ar deconta 12.000 de euro în transe pentru femeile gravide care ar trebui sa depună un dosar cu 2 sau 3 luni înainte sa nască și bani sar primi după ce va naște .
nu știu pe ce cod de asigurare sau lege este și nu cunosc mai multe detalii ,dacă știe cineva mai multe detalii as ruga sa ma ajute și pe mine!
Personal , n-am auzit de asa ceva , si - va asigur - pentru o asemenea suma multi s-ar inghesui sa faca copii ... Cand mai auziti ( prin acele cercuri ) despre asta , cereti si o baza legala . Si postati-o si aici ( va rugam ) , multi ar fi interesati...