Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Laborator substante chimice! Daca avem dubi de methlab ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Laborator substante chimice! Daca avem dubi de methlab in apropiere ...

Laborator substante chimice!
Daca avem dubi de methlab in apropiere si politia fuge (Nu sunt circumstante legale!!! ) Ce facem???
Traduceti in romaneste, pe cat posibil gramatical, care este nelamurirea dvs. Despre ce dubii este vorba ? Ce motiv ar avea politia sa dea bir cu fugitii ? La ce circumstante legale va referiti (detaliati) ?
Pentru o formulare clara va puteti inspira de aici: [ link extern ]