Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se poate face partaj succesoral din sulta un frate sa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se poate face partaj succesoral din sulta un frate sa renunțe ...

Se poate face partaj succesoral din sulta un frate sa renunțe la celălalt frate cu actul de moștenitor
Reformulati, ca nu are absolut niciun sens.