Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara! Tatăl meu (momentan decedat), a fost ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara! Tatăl meu (momentan decedat), a fost membru de ...

Bună seara! Tatăl meu (momentan decedat), a fost membru de sindicat. Acum, sindicatul se desființează. Eu ar trebui să primesc o cotizație în urma desființării sindicatului?
Depinde de prevederile din statutul sindicatului.