Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cum pot demonstra dreptul de propietate al gardului ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cum pot demonstra dreptul de propietate al gardului despartitor ...

cum pot demonstra dreptul de propietate al gardului despartitor intre propietatea mea si a vecinului? de unde se poate obtine un document care sa ateste ca gardul meu este construit pe propietatea mea?
Daca e la dvs in curte, e proprietatea dvs cu cadastru dovediti si actul de proprietate ca e pe proprietatea dvs si nu pe hotar.