avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2182 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus adăugate ...

Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus adăugate alte sarcini fara acordul angajatului? Este vorba de o instituție de stat.
Cel mai recent răspuns: Simona radu , utilizator 11:15, 25 Februarie 2023
Multumesc pentru răspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Neclarități tomela tomela Bună ziua ! Vă rog să mă ajutați să înțeleg dacă , la spitalul universitar de stat unde lucrez , se întâmplă lucruri corecte sau nu . Spre ... (vezi toată discuția)
Este legal? buna seara. lucrez la un market, incadrarea manipulant marfa, ... anabitta anabitta Bună seara. Lucrez la un market, încadrarea manipulant marfă, deoarece am doar 10 clase terminate. Execut muncă de casier, lucrător comercial și ... (vezi toată discuția)
Schimbare clauze cim ClaudiaN ClaudiaN Buna ziua! Daca am fost angajata pe o functie in cim conform unui cod COR specificat, schimbarea functiei din CIM se poate face doar in baza unei decizii de ... (vezi toată discuția)