Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus adăugate ...

Poate fi modificata fisa postului sau mai bine spus adăugate alte sarcini fara acordul angajatului? Este vorba de o instituție de stat.
Multumesc pentru răspuns.