Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Tatăl meu este în proces la judecătorie ptr. a-și ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Tatăl meu este în proces la judecătorie ptr. a-și recupera ...

Tatăl meu este în proces la judecătorie ptr. a-și recupera dreptul,și exista și un act de moștenire pe numele unui frate dar tatăl meu nu a primit nimic și se stipulează și succesiunea unde tata nu a fost chemat și i s-a falsificat și semnătura.Tata vrea sa atace acest act de moștenire și să-l anuleze dar trebuie sa depunem la dosar anexa 23-24.Trebuie primaria de domiciliu a defunctului să o emită? MULȚUMESC
Incepand cu 10 martie 2014 , anexa 24 (cerere de deschidere a succesiunii) nu se mai inmaneaza persoanelor fizice de catre Primarie. Solicitati Camerei Notarilor publici