Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua , mi s-a pus propire pe cont pentru plata a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua , mi s-a pus propire pe cont pentru plata a 400 lei ...

Buna ziua , mi sa pus propire pe cont pentru plata a 400 lei cheltuieli judiciare. Eu am platit inca de acum 2 ani, am discutat cu cei de la finante am zis ca am platit si a zis sa vin cu chitanta care nu o mai am dar am o poza facuta la chitanta in acea zi ca am trimis la cineva . .Se poate face un xerox dupa o poza facuta la acea chitanta cum a fost platita sa le arat? Se ia in calcul atat timp cat arata numar de evidenta a platii,numar de cont, numele meu,cnp-ul meu si ziua cand a fost platita ? In ziua cand am facut eu plata la trezorerie ei nu vede dupa 2 ani de zile?
E buna si acea poza. O imprimati si practic e o copie dupa chitanta.
gi-jane2, moderator