Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua .As dori sa discut cu un avocat care ma ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua .As dori sa discut cu un avocat care ma poate ajuta ...

Buna ziua .As dori sa discut cu un avocat care ma poate ajuta cu un răspuns . Subiectul fiind o moștenire.
Mulțumesc.
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Discuțiile presupun practic o consultație care ca orice alt serviciu prestat trebuie achitat.Este indicat sa mergeți la un av din zona dvs,sa explicati.problema /situația în amănunt ,sa prezentați documente etc..În general răspunsurile pe un forum sau oferite în 2 peri de un vecin avocat nu pot sa fie amănunțite,pertinente 100% etc.