Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebui sa ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebui sa fac? Mulțumesc. ...

Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebuii sa fac? Mulțumesc. E părăsire de domiciliu? Sau ?
pai vorbiti cu femeia, daca tot canta pe la nunti si face si facultate, lasati-o sa plece sa isi traiasca viata si stabiliti la notar locuinat copiilor la dvs.