avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 851 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebui sa ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebui sa fac? Mulțumesc. ...

Dacă sotia nu vine acasă cu copiii, ce ar trebuii sa fac? Mulțumesc. E părăsire de domiciliu? Sau ?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 15:47, 5 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
pai vorbiti cu femeia, daca tot canta pe la nunti si face si facultate, lasati-o sa plece sa isi traiasca viata si stabiliti la notar locuinat copiilor la dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna dimineața ! as dori sa știu ce pași trebuie parcurși ... ana duican ana duican Buna dimineața ! As dori sa știu ce pași trebuie parcurși pentru divorț , fiind implicați 2 minori , locuința comuna fiind construită pe terenul “ ... (vezi toată discuția)
Parasire domiciuliu LIVIUpopescu LIVIUpopescu In ce conditii poate parasi domiciliul o persoana care vrea sa bage divort fara sa ii cauzeze probleme in cadrul divortului ? Situatia este urmatoarea: mama ... (vezi toată discuția)
Abandon de familie, implicatii ContSters93450 ContSters93450 Buna ziua, fratele meu a parasit domiciliul conjugal, mutandu-se la parinti (intentioneaza sa divorteze), intrucat, de ani de zile, relatia cu sotia sa nu mai ... (vezi toată discuția)