avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 291 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! Peste o luna termin concediul ccc. Ar ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! Peste o luna termin concediul ccc. Ar trebui sa ...

Bună seara! Peste o luna termin concediul de creștere copil (ccc). Ar trebui sa ma intorc la munca insa Firma la care am lucrat sa închis intre timp..pot beneficia de șomaj în aceasta situație?
Ultima modificare: Miercuri, 13 Martie 2024
Marya maryy, utilizator

Alte discuții în legătură

Decizie de incetare a contractului individual de munca alexandra21vma alexandra21vma Buna ziua. Sunt în concediu crestere copil din 2014. Perioada de 2 ani. In 2015 am mai nascut un copil si mi-am prelungit concediul de crestere . In 6 ... (vezi toată discuția)
Intoarcerea la serviciu dupa terminarea ccc RIPAN ELENA CLAUDIA RIPAN ELENA CLAUDIA la data de 1 august 2012 mi se termina concediul de crestere copil dar firma unde lucram a inchis punctul de lucru din orasul meu deci nu mai am unde sa ma ... (vezi toată discuția)
Intoarcerea la munca dupa concediu crestere copil Andreea Bianca Andreea Bianca Buna ziua! Firma la care lucrez are sediul in Bucuresti insa eu lucrez la punctul de lucru unde am domiciuliu. Aici isi incheie contractul in luna martie ... (vezi toată discuția)