Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! Peste o luna termin concediul ccc. Ar ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! Peste o luna termin concediul ccc. Ar trebui sa ...

Bună seara! Peste o luna termin concediul de creștere copil (ccc). Ar trebui sa ma intorc la munca insa Firma la care am lucrat sa închis intre timp..pot beneficia de șomaj în aceasta situație?
Marya maryy, utilizator