Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... O microintreprindere cu 1% impozit pe venit, ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

O microintreprindere cu 1% impozit pe venit, depășește çifra ...

O microintreprindere cu 1% impozit pe venit, depășește çifra de afaceri de 500000 euro in cursul lunii mai. De când trece la impozit pe profit? Trebuie depusă declaratia 700 la Anaf? Dacă da, până când?
pana in 15.07 se depune D700 si se trece la impozit pe profit incepand cu TRIM 2 ( 01.04.2024)