Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mama mea are pensie de handicap grav cu însoțitor, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mama mea are pensie de handicap grav cu însoțitor, are 76 de ...

Mama mea are pensie de handicap grav cu însoțitor.,are 76 de ani.Ar putea beneficia de ceva împrumut pentru amenajarea locuintei(baie,bucatarie)Menționez că are decizia doar pe 2 ani.Va mulțumesc!
Exclus asa ceva, avand in vedere boala si varsta inaintata.
Care banca si-ar asuma un asemenea risc al banilor'?