Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensia alimentară se consideră venit impozitabil ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensia alimentară se consideră venit impozitabil pentru cel ...

Pensia alimentară se consideră venit impozitabil pentru cel care o primește?
Cine va spus prostia asta?
Pensia de intretinere o primeste copilul, chiar daca pina la 18 ani i-o administreaza parintele rezident.