Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua! Am și eu o întrebare.. nu am știut ca ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua! Am și eu o întrebare.. nu am știut ca mi a expirat ...

Bună ziua! Am și eu o întrebare.. nu am știut ca mi a expirat autorizația de circulație provizorie și am fost dus la politie pt conducere fără numere. Acolo am refuzat testul de droguri și am fost dus la sange. Țin sa menționez ca în urma cu o noapte am consumat câteva linii de cristal. Trecuse 12 ore... exista posibilitatea sa iasă la sange? Ați mai fost careva în aceasta situație și dacă da, care a fost rezultatul la sange?
Din câte am citit exista posibilitatea ca după 12 ore metamfetamina sa îmi iasă din sange?
12345user12345, utilizator