Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,cum este cu noua lege a pensiilor pot lucra ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,cum este cu noua lege a pensiilor pot lucra 8 ore daca ...

Buna ziua,cum este cu noua lege a pensiilor pot lucra 8 ore daca am și pensia de invaliditate sau mai exact așteapt un răspuns de la dumneavoastră!!!!
Nu puteti lucra cu norma intreaga daca aveti pensie de invaliditate.