Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Ar putea, va rog să-mi spună cineva, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Ar putea, va rog să-mi spună cineva, unde se gadesec ...

Bună ziua! Ar putea, va rog să-mi spună cineva, unde se gadesec arhivele de la Întreprinderea "Autocamioane Brașov" din anii 1960? Cei de la Arhivatorul.ro au spus că la ei se află arhivele începand cu anul 1975. Mulțumesc!
Nu mai postati aceeasi intrebare de mai multe ori . Asteptati sa primiti raspuns in celalalt topic. Este foarte greu de cautat sau de postat dupa un minut pe altul .
Cornel Vasile, Consilier juridic