Forum Discuţii juridice Executare silită E-factura se aplica și pt cumpărătorii casnici? ...
Discuție deschisă în Executare silită

E-factura se aplica și pt cumpărătorii casnici? Dacă cumparam ...

E-factura se aplica și pt cumpărătorii casnici?
Dacă cumparam online de la firme alimente sau alte bunuri?
Mulțumesc!
Da.
Este optionala pentru vanzator din 01 iulie si obligatorie pentru vanzator din 01 ianuarie 2025.
Da. Este optionala din 01 august si obligatorie din 01 ianuarie.