Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Motiv de nulitate absoluta a u ei decizii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Motiv de nulitate absoluta a u ei decizii de xoncediere conform ...

Motiv de nulitate absoluta a u ei decizii de xoncediere conform alin 3 atr.62 din Codul muncii este corect undicata în contestatie?
Decizia se emite in scris si, sub sanctiunea nulitatii absolute, trebuie sa fie motivata in fapt si in drept si sa cuprinda precizari cu privire la termenul in care poate fi contestata si la instanta judecatoreasca la care se contesta.