Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant semestru an 2024
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant semestru an 2024

Buna ziua!
Va rog ajutati-ma cu un raspus
1.pentru bilant semestrial trebuie depus si raport administrator?
2.se semneaza doar cu semnatura electronica si apoi se incarca pe e-guvernare sau trebuie semnat si fizic scanat si apoi incarcat pe e-guvernare.
va multumesc
george-neagu, moderator
1. Nu, este doar o raportare contabila.
2. Se semneaza doar cu semnatura electronica. Se semneaza de adminisrator doar un exemplar care ramane la societate.