Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună dimineața știe cineva unde se află arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună dimineața știe cineva unde se află arhiva fostului ICL.Alimentara ...

Bună dimineața știe cineva unde se află arhiva fostului ICL.Alimentara sec.5 București Mulțumesc.
arhiva se afla la firma ARQUIVO - Com.Porumbacu de Jos nr.111 judetul Sibiu, tel: 0773/343517, e-mail cereri.br@gmail.com