Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, as vrea sa știu unde se găsesc arhivele ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, as vrea sa știu unde se găsesc arhivele fostului ...

Bună ziua,as vrea sa știu unde se găsesc arhivele fostului ieșim,tatăl meu a lucrat acolo,a făcut cursul de sudot în anul 1979
Scrieti denumirea corecta a fostului angajator al tatalui dvs.