Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Coordonatorul economic(economist) din cadrul uunui ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Coordonatorul economic(economist) din cadrul uunui proiect de ...

Coordonatorul economic(economist) din cadrul uunui proiect de cercetare primeste scutirea de impozit pe salariu asa cum este prevazut in Codul fiscal art. 60 pnct.3 ?
Desfasoara activităţi de cercetare-dezvoltare şi inovare?
nu desfasoara activitati de cercetare, se ocupa de partea economica a proiectului.
Daca nu desfasoara, nu are cum sa beneficieze de acea scutire.