Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ! Dacă depun adeverință de salariu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ! Dacă depun adeverință de salariu realizat ( în ...

Bună ziua ! Dacă depun adeverință de salariu realizat ( în acord ) înainte de 01 04 2001 când m-am pensionat de lnvaliditate gr 3 ,punctajul anual se calculeaza după legea de atunci sau după legea 360 ? Va mulțumesc !
Lucrul in acord este luat in calcul numai de noua lege nr. 360/ 2023.
Este luat si dupa legea veche, doar daca aveti hotarare judecatoreasca.