Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suntem obligati sa muncim 12 ore pe zi iar dupa ne ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suntem obligati sa muncim 12 ore pe zi iar dupa ne baga zi de co ...

Suntem obligati sa muncim 12 ore pe zi iar dupa ne baga zi de co in contract e specificat 8:30 ore de munca
ticop, utilizator
Depuneti o sesizare la ITM.