Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ! Fostul meu iubit îmi cere bani pentru a nu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ! Fostul meu iubit îmi cere bani pentru a nu arata cu ...

Bună ! Fostul meu iubit îmi cere bani pentru a nu arata cu mine o înregistrare! Cum pot proceda?
Ar fi bine sa aveti mesaje cu discuțiile și mergeti direct la politie sa ii faceti plangere.