avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună dimineața domnilor avocați.Acum 4 ani am depus ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună dimineața domnilor avocați.Acum 4 ani am depus cerere ...

Bună dimineața domnilor avocați.Acum 4 ani am depus cerere pentru loc parcare la ADP sector 6 și mi s-a dat bon cu număr de înregistrare.Ieri au venit sa traseze locuri de parcare și am dat telefon la ADP sa întreb dacă cererea mea din 2020 mai este valabila.Da,este valabila mi s-a spus dar numai ca la noi a fost inregistrata în 2022.Am rămas șocat cum din primul anul trecut am ajuns al optulea,în condițiile în care sunt numai 6 locuri.Va rog mult ce ma sfătuiți?Va mulțumesc mult

Alte discuții în legătură

Loc parcare adp Roxanne30 Roxanne30 Buna ziua, La finalul anului 2014 am depus o cerere pentru loc de parcare la Adp sector 2. Exista cereri depuse anterior cererii mele, a mea fiind ... (vezi toată discuția)
Locuri de parcare adp sector 1 Velicu Cristian Velicu Cristian Buna ziua. Am cumparat un apartament in sectorul 1. Pe aleile care confera acces la imobil nu exista decat locuri de parcare de la ADP sector 1. Dupa un an de ... (vezi toată discuția)