Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Amnistia fiscala exclude situatiile de esalonare deja ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Amnistia fiscala exclude situatiile de esalonare deja aprobate?

Amnistia fiscala exclude situatiile de esalonare deja aprobate si in derulare la data aparitiei Og 107/2024? Esalonarea poate fi considerata se incadreaza in inlesnire la plata?
george-neagu, moderator
NU.