Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Am și eu o întrebare : bunica mea de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Am și eu o întrebare : bunica mea de peste 80 de ...

Bună ziua. Am și eu o întrebare : bunica mea de peste 80 de ani a fost luată de sora ei la notar să îi cedeze partea ei de moștenire din partea părinților. Ea susține ca nu știe ce a semnat. Îmi puteți spune care sunt pașii pentru contestarea actului notarial?
Cine sa atace'? Si care sunt argumentele'?