avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe ...

am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe 13.09.2024 sa dat condamnarea pe portal pe 16.09.2024 am luat la cunostinta si am semnat la sectia de politie unde am control judiciar .si am declarat ca nu fac apel . Au expirat cele 10 zile si inca nu sa afisat hotararea defitiva. Ce se intampla ? Ca stau cu bagajul la usa si non stop verific pe portal oare de ce nu se afiseaza

Alte discuții în legătură

A expirat termenul de apel pentru hot definitiva si inca nu sa afisat nimic alin199888 alin199888 buna ziua , am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe 13.09.2024 sa dat condamnarea pe portal pe 16.09.2024 am luat la cunostinta si am ... (vezi toată discuția)
Urgentt vreau sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea ... alin199888 alin199888 urgentt vreau sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva pentru ca am fost condamnat 9 luni cu executare si tot astept acele 10 zile ca sa ... (vezi toată discuția)
Bună seara am câteva întrebări legat de o speță: o cunoștință ... AndreiUrsanu AndreiUrsanu Bună seara am câteva întrebări legat de o speță: O cunoștință a fost recent condamnată la 4 ani și 8 luni de închisoare cu executare într.un caz ... (vezi toată discuția)