Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva ...

vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva pentru ca am fost condamnat 9 luni cu executare si tot astept acele 10 zile ca sa treaca pentru ca nu am declarat recurs si am semnat foaia aceea cum ca nu fac recurs pe data de 16 ... si astazi deja sunt 11-12 zile stau cu bagajul facut sa ma predau ... va rog sa mi dati un mesaj cu o informatie ca nu stiu nimic .multumesc
.
SunnyXxxX, utilizator