avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1453 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva ...

vrea sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva pentru ca am fost condamnat 9 luni cu executare si tot astept acele 10 zile ca sa treaca pentru ca nu am declarat recurs si am semnat foaia aceea cum ca nu fac recurs pe data de 16 ... si astazi deja sunt 11-12 zile stau cu bagajul facut sa ma predau ... va rog sa mi dati un mesaj cu o informatie ca nu stiu nimic .multumesc
Cel mai recent răspuns: SunnyXxxX , utilizator 11:03, 29 Septembrie 2024
.
Ultima modificare: Duminică, 29 Septembrie 2024
SunnyXxxX, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgentt vreau sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea ... alin199888 alin199888 urgentt vreau sa stiu si eu cand si unde se afiseaza hotararea definitiva pentru ca am fost condamnat 9 luni cu executare si tot astept acele 10 zile ca sa ... (vezi toată discuția)
Am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe ... alin199888 alin199888 am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe 13.09.2024 sa dat condamnarea pe portal pe 16.09.2024 am luat la cunostinta si am semnat la ... (vezi toată discuția)
A expirat termenul de apel pentru hot definitiva si inca nu sa afisat nimic alin199888 alin199888 buna ziua , am fost condamnat 9 luni inchisoare in regim de detentie , pe 13.09.2024 sa dat condamnarea pe portal pe 16.09.2024 am luat la cunostinta si am ... (vezi toată discuția)