Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... (Important!!!). Bună ziua , am o intrebare mai ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

(Important!!!). Bună ziua , am o intrebare mai ciudățică , tăl meu a murit ...

Bună ziua , am o intrebare mai ciudățică , tăl meu a murit acum 3 ani insa eu nu sunt recunoscuta de el, foarte multi oameni spun ca este adevarat ca el era tatal meu doar mama mea nu vrea sa mi recunoasca , credeți ca mai am cum sa fac vreun test adn ,doi frati are care vor sa ma ajute din toate puterile cu acest lucru! Va rog frumos sa tratati povestea ca atare pentru ca nu imi este nici mie usor este o situatie ciudata ( pana acum nu am avut ce sa fac decat sa astept pentru ca eram minora , avand in vedere ca mama nu voia nici cum sa mi spuna nu aveam ce sa fac singura!)
Daca ati trecut de 18 ani, puteti cere in instanta testul ADN.
Astfel puteti sa va clarificati pentru totdeauna paternitatea.