Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Teambuilding/ formare profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Teambuilding/ formare profesionala

Sunt teambuilding-urile considerate formari profesioanale si pot fi imputate angajatului la plecare ? Se poate face act aditional pentru un team-buiding?
Oricum care este posibilitatea ca o sesiune deTB sa depaseasca 60 de zile cu scoatere din productie...? conditie care trebuie indeplinita pentru a putea incheia un act aditional pt. clauza de formare profesionala. Sunt doar metode de "bagat spaima" in salariat.
am fost si eu la un team-buliding sau cum vreti sa-i ziceti si a venit acolo un tip care tinea cursuri de comunicare. nu cred ca o sa mi se impute asa ceva daca plec