Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua as vrea să știu ce acte îmi trebuie să ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua as vrea să știu ce acte îmi trebuie să îl scot ...

Buna ziua as vrea să știu ce acte îmi trebuie să îl scot pe soțul meu pe domiciliară în Italia.....
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati date relevante
Sotul detine rezidenta in Italia?
Sotul detine consemnata in documentele de identitate domiciliul la adresa de unde intentionati sa il scoateti din evidenta?
Buna el sta în Romania .a fost la lucru în Italia când a mers nu a avut probleme dar la întoarcerea lui spre România l-au reținut în trieste .pentru o faptă de acum 12 ani .și vreau să îl scot pe domiciliară în Italia ce trebuie sa fac ..nu are domiciliu in Italia...