avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 505 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Relatia cu autoritatile Cum afectează , O 12/2022 un SRL care are închiriat ...
Discuție deschisă în Relatia cu autoritatile

Cum afectează , O 12/2022 un SRL care are închiriat pt. transport ...

Cum afectează , O 12/2022 un SRL care are închiriat pt. transport marfa către clienții interni și UE sau achiziții de la furnizori interni sau UE o autoutilitară de 2,7 t deservita de un angajat cu carnet categoria. B ?

Alte discuții în legătură

Trebuie firma sau nu? Shiniigamiy Shiniigamiy Detin o autoutilitara de 3,5 t, am permis categoria B , as dori sa stiu ce acte imi trebuie pentru a efectua transport marfa intern la diferite firme ... (vezi toată discuția)
Licenta transport marfa pt autoutilitara de 3,5 tone?! Alexandracatalina1990 Alexandracatalina1990 Buna ziua! Infiintez zilele acestea un srl care se va ocupa in principal de relocari/mutari de locuinte , dar si transport de diverse obiecte, marfa la cererea ... (vezi toată discuția)
Dovada transport tranzactii ue galer99 galer99 Buna ziua Tuturor, Va rog sa ma ajutati cu o mica intrebare. Deci am un SRL si fac achizitii din UE cit si livrari in UE. Deocamdata toate actele ce fac ... (vezi toată discuția)