avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde se inregistreaza CCM?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde se inregistreaza CCM?

Buna ziua.In cazul in care societatea are sediul in Bucuresti si are mai multe punte de lucru in judetul Constanta , unde se inregistreaza CCM?
Multumesc
Ultima modificare: Luni, 29 Aprilie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:27, 29 Aprilie 2024
La ITM Bucuresti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract colectiv de munca teisoara teisoara Va rog frumos sa-mi spuneti unde se inregistreaza contractul colectiv de munca al societatii,pt.ca patronul nu vrea sa mi-l dea spre citire,iar eu nu l-am ... (vezi toată discuția)
Deschidere punct de lucru in bucuresti - firma cu sediul in constanta ardei2011 ardei2011 Buna ziua, Dupa cum am scris si in titlu, o firma cu sediul social in Constanta, deschide un punct de lucru in Bucuresti. As dori sa intreb daca dosarul ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu social firma in alta localitate boerica boerica Buna ziua, Administratorul unei societati doreste schimbarea sediulului social al societatii din Bucuresti in alta localitate. Stiti cumva care este ... (vezi toată discuția)