Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde se inregistreaza CCM?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde se inregistreaza CCM?

Buna ziua.In cazul in care societatea are sediul in Bucuresti si are mai multe punte de lucru in judetul Constanta , unde se inregistreaza CCM?
Multumesc
george-neagu, moderator
La ITM Bucuresti.