Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... PFA cu activitatea in Italia?
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

PFA cu activitatea in Italia?

Buna ziua,as dori si eu o informatie.
Se poate deschide un PFA in Romania in domeniul beauty,machior sau dermopigmentist dar cu desfasurarea activitatii in Italia? Si cum functioneaza totul,la cine ar trebuii sa apelez si ce taxe ar trebuii sa platesc.
Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator