Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Recuperare bani imprumutați
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Recuperare bani imprumutați

Buna ziua. Am dat bani imprumut prin revolut si am dovada si in mesajele primite ca ar fi trebui sa mi-i dea inapoi insa nu vrea. ce este de facut?
Avocat, notificare, instanta, executare.