Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua am lucrat la o firma de transport si mi-au ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua am lucrat la o firma de transport si mi-au facut card ...

Buna ziua am lucrat la o firma de transport si miau facut card la raiffeisen pe firma dar eu titular , cand am plecat cardul si pinul a ramas la ei ! Qm discutat cu patronul si il foloseste pe firma eu figurand doar cu numele !! Intrebarea este se poate intampla ceva in aceasta situatie , eu fiind titularul dar acest card figurand pe firma ? Multumesc !!
Daca sunteti utilizator, mergeti la banca si se rezolva. Nu imi este clar ce fel de card este, gen asociat, business...