avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, Nora mea este internata la spital cu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, Nora mea este internata la spital cu nepotul de 4 ...

Buna ziua,
Nora mea este internata la spital cu nepotul de 4 ani.
Are adeverință eliberată de cass deoarece a pierdut cardul.Doctorul din spital spune că nu poate elibera concediu medical fara card.
Este posibil?
Mulțumesc

Alte discuții în legătură

Asigurare medicala de sanatate si concediul medical andrew_i andrew_i Buna ziua. In primul rand doresc sa-mi cer scuze daca am deschis acest subiect unde nu trebuie. Problema mea ar fi in felul urmator. Tatal meu lucreaza ca ... (vezi toată discuția)
Adeverinta angajator pentru internare alexandru_mihaici alexandru_mihaici Buna ziua, M-am intalnit cu o situatie stranie si va rog sa ma sprijiniti cu o indicatie de ordin juridic: Fiind intr-o zi libera, m-am prezentat la un ... (vezi toată discuția)
Mi-am pierdut decizia privind acordarea indemnizatiei pentru ccc ContSters167835 ContSters167835 Mi-am pierdut decizia privind acordarea indemnizatiei ptr.cresterea copilului.As vrea ca cineva sa ma indrume unde trebuie sa ma adresez ptr \"a o ... (vezi toată discuția)