Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intrebare propunere legislativă chirii militari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intrebare propunere legislativă chirii militari

S-a publicat in Monitorul oficial Propunerea legislativa pentru modificarea si completarea unor acte normative privind chiriile militarilor
Propunerea legislativă pentru modificarea unor acte normative a fost promulgata prin Decret nr. 1045/29.11.2018 si devine Legea nr.288/2018 .

Inca nu a fost publicata in Monitorul Oficial