Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DOUA CONTRACTE DE MUNCA DE 8 ORE ......Bună ziua, O ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DOUA CONTRACTE DE MUNCA DE 8 ORE ......Bună ziua, O persoana poate avea 2 contracte de munca de 8 ore, ...

Bună ziua,
O persoana poate avea 2 contracte de munca de 8 ore, la doua societăți diferite? Sau măcar unul de 8 ore și unul de 6 ore?
nico_bubu, utilizator
Nu erxista sanctiuni, pentru niciuna din parti.
Mulțumesc