Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna! Acum 3 saptamani am fost la spital pentru o ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna! Acum 3 saptamani am fost la spital pentru o lovitura groaznica ...

Buna! Acum 3 saptamani am fost la spital pentru o lovitura groaznica la picior, doctorul m-a diagnosticat cu entorsa, am urmat toti pasii si sfaturile oferite de dansul, dar din pacate situatia doar s-a agravat. Este posibil sa fie rupt si doctorul sa fi gresit diagnosticul?
Ati fost la urgenta si va facut radiografie?
Ar fi indicat sa solicitați și o alta opinie dacă credeți ca problemele de sănătate evoluează..