Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua unde mă pot interesa daca s-a făcut ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua unde mă pot interesa daca s-a făcut dezbatere de moștenire ...

Buna ziua unde mă pot interesa daca sa făcut dezbatere de moștenire fara că eu sa semn
Buna ziua!
La birourile notariale din zona unde a avut domiciliul decedatul.
Dar mai eficient este sa va adresati Camerei Notarilor Publici de care apartine judetul unde defunctul a avut ultimul domiciliu.
Cei de la Camera Notarilor va pot indica exact daca si la ce birou notarial s-a dezbatut mostenirea.