Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna! Nu stiu ce sa mai fac. De aproape 3 luni de zile ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna! Nu stiu ce sa mai fac. De aproape 3 luni de zile nu ma ...

Buna! Nu stiu ce sa mai fac. De aproape 3 luni de zile nu ma pot oprii din tusit . Sincer eu cred ca este o alergie dar am luat foarte multe pastile de alergii si tot nu ma pot oprii. Daca ma puteti ajuta , ce ar trebuii sa iau sau sa fac?
Doctori ,sfaturi pt sanatate găsiți pe alte forumuri aici consulta numai ,,doctori" în drept..Ce puteți sa faceți este sa mergeți la un spital /policlinica/medic de familie,sa urmați un tratament cu medicația prescrisa etc.Dr google și av google nu pot sa înlocuiască specialiștii...
Daca cautati leacuri pe internet n-o sa va vindecati.
Trebuie sa consultati 2 medici de specialitati diferite, un pneumolog si un alergolog.