Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... inscriere in cartea funciara fara pv receptie
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

inscriere in cartea funciara fara pv receptie

cum se poate inscrie in cartea funciara o constructie realizata in regie proprie cu autorizatie de construire dar care nu are proces verbal de receptie ,constructia a fost realizata in 2008
Trebuie efectuat procesul-verbal de receptie.