Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre judecătorească ...

Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre judecătorească pt executare silita ,proprie pe cont de către Bej iovu Dragos pt un credit din 2007 cu suma de 31000.
Acum a venit din nou o încheiere de executare silita pe imobil pt suma de 4500 lei.
Ce sa întâmplat cu suma de 31 ooo.
Anca@12, utilizator
probabil ca alea sunt cheltuielile de exzecutare.
Ce ati facut in luna asta de cand ati aflat ca sunteti in executare, ati contestat ?
Dacă nu ați apelat la un av pt a contesta executarea silita sunteți bună de plata..
Am fost la acest avocat și mi sa spus ca cei de la ANCPI au greșit și în loc de 31000 au pus doar 4500 cheltuielile de judecata.Credeti ca este posibil.Multumesc tare mult pentru răspuns.

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Dacă nu ați apelat la un av pt a contesta executarea silita sunteți bună de plata..