avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre judecătorească ...

Bună ziua.Acum o luna am primit o hotărâre judecătorească pt executare silita ,proprie pe cont de către Bej iovu Dragos pt un credit din 2007 cu suma de 31000.
Acum a venit din nou o încheiere de executare silita pe imobil pt suma de 4500 lei.
Ce sa întâmplat cu suma de 31 ooo.
Ultima modificare: Miercuri, 8 Mai 2024
Anca@12, utilizator
Cel mai recent răspuns: Anca@12 , utilizator 20:17, 8 Mai 2024
probabil ca alea sunt cheltuielile de exzecutare.
Ce ati facut in luna asta de cand ati aflat ca sunteti in executare, ati contestat ?
Dacă nu ați apelat la un av pt a contesta executarea silita sunteți bună de plata..
Am fost la acest avocat și mi sa spus ca cei de la ANCPI au greșit și în loc de 31000 au pus doar 4500 cheltuielile de judecata.Credeti ca este posibil.Multumesc tare mult pentru răspuns.

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Dacă nu ați apelat la un av pt a contesta executarea silita sunteți bună de plata..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pronunțare Popacristian09@yahoo.ro Popacristian09@yahoo.ro Am avut pronunțarea și aș vrea să știu ce mai urmează sau daca trebuie sa mai fac ceva , cum pot legal sa anunt banca sa imi deblocheze contul. ... (vezi toată discuția)
Lipsa calitãtii procesuale pasive a bej ?? bufa bufa Cum se poate explica excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a unui BEJ care a facut o executare silită in procesul ulterior de intoarcere a ... (vezi toată discuția)
Buna ziua tuturor. de curand mi-a venit o proprire pe venituri ... Sandokan2115 Sandokan2115 Buna ziua tuturor. De curand mi-a venit o proprire pe venituri de la o datorie veche de prin 2017-2018 in jur de 400 de lei(greseli din trecut). Numai ca mi ... (vezi toată discuția)