Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dacă în buletinul de calcul al pensiei este ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dacă în buletinul de calcul al pensiei este trecut-directia ...

Dacă în buletinul de calcul al pensiei este trecut-directia muncii, înseamnă că în perioada respectiva am fost în șomaj?
Nu avem de unde sa stim , fara sa vedem carnetul de munca si buletinul de calcul ... In general, raspunsul poate fi afirmativ.
Cornel Vasile, Consilier juridic