Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Cine trebuie sa solicite expertiza grafologica intr-un ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Cine trebuie sa solicite expertiza grafologica intr-un proces ...

Cine trebuie sa solicite expertiza grafologica intr-un proces in care se face uz de semnatura pe un contract, semnatura ce nu este recunoscuta de una din parti?
Reclamantul este cel care trebuie sa dovedească faptul ca ceea ce a cerut instanței sa îl oblige pe parat este întemeiat. Lui ii revine sarcina probei.